galeria

Expresowa odnowa wizerunku

Moje Kochane, metamorfozy stylu to mocne strony mojej pracy. Czuję się jak  ryba w wodzie, kiedy mogę pomóc Wam poszukiwać swojego stylu, tworzyć swoje własne logo. 

Często pytacie mnie jak wyglądają metamorfozy stylu, czy przypominają popularne programy telewizyjne. Otóż nie! Zajęcia ze mną są “szyte na miarę” i są dopasowane  do każdej z Was. Indywidualnie uczę Was makijażu i stylizacji ubioru.

Nie mam w zwyczaju umieszczać w internecie zdjęć z metamorfoz ale dziś chcę Wam pokazać expresową metamorfozę Oli. Expresową, ponieważ nie była to pełna zmiana. Fotografie wykonała Marta Macha.

Jeżeli jesteś ciekawa moich przemian zapraszam na moją stronę www.kasiaskoczylas.pl 

Dla zainteresowanych:

Nasze warsztaty rozpoczynamy od tego, że zapraszam Cię na kawę. Zależy mi na wspólnej rozmowie. Chcę Cię poznać, poznać Twój tryb życia oraz Twoje potrzeby i oczekiwania.

DZIEŃ PIERWSZY: analiza proporcji sylwetki, analiza kolorystyczna.

DZIEŃ DRUGI ok. 7h: lekcja makijażu. Stworzę dla Ciebie listę niezbędnych kosmetyków. Dobiorę Ci makijaż do Twoich naturalnych predyspozycji oraz Twojej kolorystyki. Nauczę Cię profesjonalnie wykonywać Twój codzienny makijaż.

Wyjście na zakupy. Skomponuję zestawy ubrań oraz dodatków, które są idealne dla Ciebie- podkreślą Twoje atuty oraz ukryją mankamenty figury. Ty decydujesz czy i kiedy je kupisz. Zakupy traktuję często jak warsztat w galerii handlowej. Nauczę Cię łączyć kolory, wzory, fasony. Zakupy ze mną mają na celu nauczyć Cię „kupować z głową” podczas Twoich samodzielnych zakupów w przyszłości.

DZIEŃ TRZECI. Po dwóch dniach pracy ze mną, przychodzi czas na stylistów fryzur. Dobór odpowiedniej fryzury nie jest wcale prostą sprawą, ale dla naszych stylistów fryzur nie stanowi to problemu. Nasi fryzjerzy uważnie słuchają Twoich sugestii. Po krótkiej rozmowie i wysłuchaniu Twoich oczekiwań dobiorą doskonałą dla Ciebie fryzurę oraz kolor włosów. Zwracamy szczególną uwagę na dobór fryzury, ponieważ codzienne jej układanie nie ma prawa przyprawiać Cię o nery i dodatkowe kłopoty.

Trzeci dzień usługi metamorfozy to również wielki finał. Profesjonalna sesja zdjęciowa (dla chętnych pań) to idealne uwieńczenie Twoich zmian oraz wspaniała pamiątka na całe życie.

Zajęcia mogą odbywać się dzień po dniu, raz w tygodniu, raz w miesiącu – jak Ci wygodnie.

 

Makijaż/stylizacja/fryzura: Kasia Skoczylas

Foto: Marta Macha

***

przed i po