galeria

Jedna Marta i 3 oblicza

Moje Kochane Klientki, nadszedł czas aby pójść swoją drogą i opuścić bezpieczną zatokę jaką był dla mnie Salon Eccelente. 

Szczególnie ukochałam to miejsce, które było moim zawodowym domem przez kilka lat. Stawiałam tam pierwsze kroki jako stylistka i wizażystka. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, zyskałam ogrom satysfakcji i radości.

Ale przyszedł ten moment, w którym postanowiłam zaryzykować i iść dalej, oczywiście nie miałabym odwagi gdyby nie Wy i pewnie teraz zastanawiacie się cóż to oznacza dla Was?

Jest mi niezmiernie miło poinformować Was, że już od 1.12.2018 r. pracuję już w nowym miejscu – w moim  wymarzonym studiu makijażu i stylizacji. Od teraz odwiedzacie mnie już pod nowym adresem (ul. Małopanewską 3/1).  Numer telefonu, mail oraz wszelkie zapisy – pozostają bez zmian. 

Nowe miejsce to nowe wyzwania, oczekiwania, ale przede wszystkim rozwój! Chcę się zmieniać i doskonalić dla Was moje Drogie Klientki! Dlatego jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za tak liczne zaufanie i wsparcie!
A skoro czas na zmiany to pojawią się także nowości. Będą m.in kursy makijażu, szkolenia i wiele innych! Bądźcie czujne.

Dziś pragnę pochwalić się Wam sesją promującą moje studio. Cudowna Marta i jej trzy makijażowe odsłony.

Całuję, Kasia

Modelka: Marta Majchrowska

Makijaż: Kasia Skoczylas www.kasiaskoczylas.pl 

Foto: Aleksandra Stawicka